sadsad x
asdasd
INSTEON

Insteon Aydınlatma Paketi

1.740,00 TL + KDV
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • INSTEON AKILLI AYDINLATMA PAKETİ

  Paket içeriği: Akıllı Hub / Merkezi Kontrol Cihazı + AKILLI MİNİ KUMANDA (4'lü Kontrol) + AKILLI PRİZ + AYARLANABİLİR AKILLI PRİZ + PAR38 AKILLI AMPÜL

  INSTEON HUB

  Insteon Hub sizi herhangi bir akıllı telefon ya da tablet yardımıyla evinize bağlayan basit ve kolay bir cihazdır, hem de dünyanın heryerinden. Insteon lambalarınızı, duvar anahtarlarınızı, prizlerinizi, termostatlarınızı evinizden veya dışardan kontrol edin ve Siz uzaktayken sensörler sayesinde ev içi hareketlerinizden, kapı- pencerelerinizden anlık e-mailler ve bildirimler alın.

  cihazlari_kontrol.png (74 KB) bolumler_olus.png (99 KB) takvim.png (86 KB)
  Cihazlarınızı Kontol Edin
  Insteon Hub İle Cihazlarınızı Evinizden Veya Dışarıdan On/Off Konumuna Alın Veya Oransal Olarak Ayarlayın
  Bölümler Oluşturun
  Odalarınızı ayrı ayrı konumlandırarak kullanım kolaylığının arttırın.
  Takvimler Yaratın
  Sadece birkaç tuşa basarak Insteon cihazlarınız için takvimler oluşturun.
  termostat.png (102 KB) kamera.png (159 KB) sensorler.png (86 KB)
  Termostatınızı Ayarlayın
  Evinizin sıcaklığını düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  Kameralarla İzleyin
  IP Kameralar için başka uygulamalara geçmenize gerek yok. Dünyanın her yerinden kameranızı eğip bükebilir ve evinizdeki her yeri görebilirsiniz.
  Sensörler Sizi Bilgilendirsin
  Insteon Hub evinizdeki her kapının, pencerenin, ev içi hareketin izini sürer ve anlık olarak sizi bilgilendirir.  INSTEON AKILLI MİNİ KUMANDA (4'lü Kontrol)

  Mini+Remote+01.png (20 KB)
  Bu küçük ama yetenekli uzaktan kumanda ile hem avucunuzun içinden cihazlarınızı kontrol edebilir, hem de 4 ayrı cihaza veya sahneye kadar duvarlarınızdan masalarınıza kadar pek çok alanda kullanabilirsiniz  INSTEON AKILLI PRİZ

  PRİZ.jpg (30 KB)

  Insteon Hub'ı sisteminize ekleyin, böylelikle Akıllı Priz modüllerinizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

  PRİZ KONTROLÜ: Evinizdeki her oda gömme ışıklarla, avizelerle ve duvar aplikleriyle aydınlatılmış olsa bile, asıl önemlisi masa lambanız,köşe lambanız ve diğer elektrikli cihazlarınızdır. Insteon Akıllı Priz Modülleri, daha az sofistike cihazların hepsinin uzaktan kontrolünü sisteminize eklemenize izin verir.

  UZAKTAN KONTROL: Akıllı Priz modüllerimiz gömülü açma ve kapama düğmelerine sahipken, bir lambayı açmak için kanepenin arkasına ulaşmak istemeyeceksiniz. Insteon sayesinde, bağlı lambalarınızı ve aletlerinizi Insteon kumandalarla veya Insteon Hub ile birlikte uzaktan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

  SENSÖR ENTEGRASYONU: Prizlerinizi Insteon sensör eklentileri ile oldukça kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bir hareket sensörüyle otomatik olarak masa lambalarınızı kontrol edin, açık/kapalı sensörlerinizle siren çaldırın.

  ON/OFF veya ORANSAL AYAR: Kontrol etmek istediğiniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınız için bir Insteon Akıllı Priz Modülü bulunur. Oransal ayarlama, Açma / Kapama ile her şeyi kontrol etmek mümkündür.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Oransal Ayar Mevcut Değil
  Tüm elektriksel cihazlar için
  Max 1800W
  3’lü Topraklı Priz
  100VAC to 240VAC  INSTEON AYARLANABİLİR AKILLI PRİZ

  PRİZ.jpg (30 KB)

  Insteon Hub'ı sisteminize ekleyin, böylelikle Ayarlanabilir Akıllı Priz modüllerinizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Oransal Ayar Mevcut
  Sadece Lambalar için
  Max 300W
  2’li topraksız Priz
  100VAC to 240VAC
  İç Ortam
  Çift Bantlı  INSTEON PAR38 AKILLI AMPÜL

  akilli-ampül.jpg (16 KB)

  En parlak fikrimiz, parlaklık ayarı yapılabilen uzaktan kontrol edilebilir enerji tasarruflu LED aydınlatmalar


  UZAKTAN KONTROL: Insteon Hub ile kullanıldığında aç-kapa ayarlarından parlaklık ayarlarına, takvimlenebilmesinden sensör uyumlu çalışmasına kadar pek çok şeyi kolaylıkla uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  ENERJİ VERİMLİ LED'LER: Konu parlaklık ve verimlilik olduğunda modern solid-state LED aydınlatma en iyi seçimdir. Bu yüzden sizin de seçiminiz Insteon LED’ler olmalı.

  ORANSAL AYARLAR: Titreşimsiz oransal değişimlerin ihtişamına şahit olun. %1’den %100’e ayarlanabilir yapısıyla parlaklık seviyenizi siz belirleyin.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Oransal Ayarlanabilir
  12W Tüketim
  926 Lümen Çıkışı
  2559K Renk Sıcaklığı
  100-240VAC,60Hz
  E27 Edison Duy Seçeneği


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.